Taburet DARS NEW Tempo Kondela
64.20 €
Do obchodu
Taburet DARS NEW je praktickým a elegantným pomocníkom, ktorého si zamilujete.Je vyrobený z kvalitnej bielej ekokože.Pevne stojí na štyroch kovových... Celý popis
Popis
Taburet DARS NEW je praktickým a elegantným pomocníkom, ktorého si zamilujete.Je vyrobený z kvalitnej bielej ekokože.Pevne stojí na štyroch kovových chrómovaných nožičkách.Disponuje úložným priestorom ukrytým pod odnímateľnou sedacou časťou.Farba:chrómovaná / bielaMateriál:pochrómovaná oceľ / ekokožaRozmery:šírka: 36 cmhĺbka: 36 cmvýška: 46 cmNosnosť:90 kgHmotnosť:8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 36 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| Hmotnosť | 8000.000g |