Taburet DARON Tempo Kondela Červená
50.60 €
Do obchodu
Doprajte svojmu interiéru výrazný, pôvabný a elegantný vzhľad. Taburet DARON očarí každého svojím neprekonateľným štýlom.Čalúnený je zamatovou Velvet látkou v... Celý popis
Popis
Doprajte svojmu interiéru výrazný, pôvabný a elegantný vzhľad. Taburet DARON očarí každého svojím neprekonateľným štýlom.Čalúnený je zamatovou Velvet látkou v kombinácii so striebornou chrómovou obručou (červená a sivohnedá varianta je čalúnená odolnou látkou - nie je zamat).Vnútri sa ukrýva úložný priestor, ktorý rozhodne nezostane nevyužitý. Svoje uplatnenie nájde v každej miestnosti a bude vyzerať dokonale.Farba:svetlo ružovámodrámentolovázelenáčervená (nie je zamat) sivohnedá (nie je zamat)sivázlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:zamatová látka Velvet / látka / chrómovaný kovRozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cmNosnosť:80 kgHmotnosť:6,2 kgDodáva sa zmontované.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| PRIEMER | 40 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 6200.000g |