Taburet DARLA TYP 1 Tempo Kondela
40.90 €
Do obchodu
Taburet DARLA TYP 1 vytvorí v interiéri príjemnú hrejivú atmosféru. Je inšpirovaný škandinávskym štýlom. Poťah látky je ladený do kontrastu hnedej a bielej v... Celý popis
Popis
Taburet DARLA TYP 1 vytvorí v interiéri príjemnú hrejivú atmosféru. Je inšpirovaný škandinávskym štýlom.
Poťah látky je ladený do kontrastu hnedej a bielej v pútavom vzore. Nohy sú drevené.
Súčasťou taburetu je aj úložný priestor.
Farba:hnedá / biela vzor
Rozmery:priemer: 32 cmvýška: 36 cm
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 36 cm |
| PRIEMER | 36 cm |
| Hmotnosť | 3000.000g |