Taburet COSBY Halmar Svetlo modrá
42.70 €
Do obchodu
Moderný taburet COSBY s ozdobnými strapcami.Taburet je čalúnený zamatovú poťahovou látkou a konštrukcie v dolnej časti je vyrobená z chrómovanej ocele v... Celý popis
Popis
Moderný taburet COSBY s ozdobnými strapcami.Taburet je čalúnený zamatovú poťahovou látkou a konštrukcie v dolnej časti je vyrobená z chrómovanej ocele v zlatej farbe.Farba:svetlo modrá / zlatáMateriál:zamatová látka / chrómovaná oceľRozmery:priemer: 39 cmvýška: 39 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:2,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo modrá |
| Hmotnosť | 2900.000g |