Taburet CORNO Halmar Sivá
62.00 €
Do obchodu
Taburet CORNO je čalúnený látkou. Nožičky sú vyrobené z lakovanej ocele vo farbe zlatá. Farba: modrá / zlatá sivá / zlatá zelená / zlatá Výber farby... Celý popis
Popis
Taburet CORNO je čalúnený látkou.
Nožičky sú vyrobené z lakovanej ocele vo farbe zlatá.
Farba:
modrá / zlatá
sivá / zlatá
zelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
výška: 42 cmhĺbka: 42 cmšírka: 42 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,6 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,6 kg |
| VÝŠKA | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 5600.000g |