Taburet CANCUN 2 ks Halmar
72.80 €
Do obchodu
Súprava dvoch elegantných taburetov CANCUN sa stane nepostrádateľným doplnkom domácnosti. Taburety sú vyrobené v kombinácii dyhovanej ohýbanej preglejky a... Celý popis
Popis
Súprava dvoch elegantných taburetov CANCUN sa stane nepostrádateľným doplnkom domácnosti. Taburety sú vyrobené v kombinácii dyhovanej ohýbanej preglejky a búclej krémovej látky.
Oba taburety disponujú praktickým úložným priestorom pod odnímacím vekom.
Farba:krémová / prírodná
Materiál:látka / preglejka / dyha
Rozmery:priemer: 31 / 38 cmvýška: 36 / 43 cm
Hmotnosť:7,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Praktický |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TVAR | Guľatý |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Dyha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,1 kg |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| Hmotnosť | 7100.000g |