Taburet BROKEN Tempo Kondela
122.50 €
Do obchodu
Štýlový taburet BROKEN je vyrobený zo sivej látky Chester a dreva.Taburet má molitanovú výplň a drevené bukové nohy.Farba:sivá / bukRozmery:šírka: 76 cmhĺbka:... Celý popis
Popis
Štýlový taburet BROKEN je vyrobený zo sivej látky Chester a dreva.Taburet má molitanovú výplň a drevené bukové nohy.Farba:sivá / bukRozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 63 cmvýška: 41 cmHmotnosť:8,5 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| Hmotnosť | 8500.000g |