Taburet AQUA Halmar Sivá
59.50 €
Do obchodu
Látkový taburet AQUA je jedinečný a bude sa skvele hodiť do každého moderného obývačky, do haly alebo napríklad do študentskej izby. Taburet je čalúnený... Celý popis
Popis
Látkový taburet AQUA je jedinečný a bude sa skvele hodiť do každého moderného obývačky, do haly alebo napríklad do študentskej izby.
Taburet je čalúnený príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: svetloružová a sivá. So strieborným zdobením.
Farba:svetloružovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka
Rozmery:šírka: 36 cmhĺbka: 36 cmvýška: 44 cm
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| VÝŠKA | 44 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA | 36 cm |
| PRIEMER | 36 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 4000.000g |