Taburet AMALA Tempo Kondela Svetlo hnedá
137.30 €
Do obchodu
Taburet AMALA vám poskytne zaslúžený relax a komfort.Čalúnený je látkou vo svetle hnedej alebo tmavo hnedej farbe. Stabilitu jej dodávajú čierne drevené... Celý popis
Popis
Taburet AMALA vám poskytne zaslúžený relax a komfort.Čalúnený je látkou vo svetle hnedej alebo tmavo hnedej farbe. Stabilitu jej dodávajú čierne drevené nožičky. Sedacia časť je ozdobne prešívaná.Vďaka svojmu dizajnu sa jednoducho kombinuje s ďalšími prvkami v interiéri.Farba:svetlo hnedá / čiernatmavo hnedá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / drevoRozmery:šírka: 106 cmhĺbka: 67 cmvýška: 47 cmHmotnosť:16,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo hnedá |
| Hmotnosť | 16200.000g |