Taburet ALADIN Halmar
68.20 €
Do obchodu
Moderný, štýlový a praktický taburet ALADIN nájde určite svoje miesto v obývačke, predsieni či spálni. Čalúnený je zamatovou látkou v prevedení svetloružová,... Celý popis
Popis
Moderný, štýlový a praktický taburet ALADIN nájde určite svoje miesto v obývačke, predsieni či spálni.
Čalúnený je zamatovou látkou v prevedení svetloružová, doplnený elegantnou nerezovou obručou.
Farba:ružová / nerez
Materiál:látka zamat / kov
Rozmery:priemer: 34 cmvýška: 44 cm
Dodávané zmontované.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HĹBKA | 34 cm |
| PRIEMER | 34 cm |
| ŠÍRKA | 34 cm |
| Hmotnosť | 3800.000g |