Taburet AK-307 Biela
86.00 €
Do obchodu
Štýlový okrúhly taburet AK-307 je potiahnutý príjemnou buclé látkou v dvoch farebných variantoch. Farba:bielasivá Výber farby zvoľte vo variante produktu.... Celý popis
Popis
Štýlový okrúhly taburet AK-307 je potiahnutý príjemnou buclé látkou v dvoch farebných variantoch.
Farba:bielasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:buclé látka
Rozmery:priemer: 55 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:6 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| TVAR | Guľatý |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| PRIEMER | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 6000.000g |