Taburet AK-306 Autronic Červená
36.00 €
Do obchodu
Moderný a štýlový, to je taburetka AK-306. Nájde svoje odplatenie v obývačke, predsieni či spálni. Čalúnený je zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch,... Celý popis
Popis
Moderný a štýlový, to je taburetka AK-306. Nájde svoje odplatenie v obývačke, predsieni či spálni. Čalúnený je zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch, doplnený o elegantný zlatý pásik na spodnej hrane.
Farba:ružová / zlatáčervená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka zamat
Rozmery:priemer: 35 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:4 kg
Dodávané zmontované.
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| TVAR | Guľatý |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA | 35 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 4000.000g |