Taburet 2 ks umelá koža Dekorhome Čierna
117.60 €
Do obchodu
Užite si chvíľu pohody na našom trendy pohodlnom taburete! Náš taburet je praktický a zároveň dekoratívny doplnok do vášho bývania, a pred vašou pohovkou... Celý popis
Popis
Užite si chvíľu pohody na našom trendy pohodlnom taburete! Náš taburet je praktický a zároveň dekoratívny doplnok do vášho bývania, a pred vašou pohovkou alebo kreslom sa bude skvele vynímať.
Tento taburet, čalúnený a polstrovaný umelou kožou as dreveným rámom, má dlhú životnosť a je odolný voči vzniku škvŕn. Poskytne vám pohodlné posedenie. Zásielka obsahuje 2 podnožky.
Farba:bielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevený rám / umelá koža
Rozmery:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:3,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 3680.000g |