Stojan na závesné kreslo HAKI Tempo Kondela
134.80 €
Do obchodu
So stojanom HAKI si môžete kreslo zavesiť úplne všade. Stojan je vyrobený z ocele v čiernej farbe a disponuje nosnosťou až 200 kg. Odporúčame umiestniť na... Celý popis
Popis
So stojanom HAKI si môžete kreslo zavesiť úplne všade.
Stojan je vyrobený z ocele v čiernej farbe a disponuje nosnosťou až 200 kg. Odporúčame umiestniť na rovný a pevný povrch.
Farba:čierna
Materiál:oceľ
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 180 cmvýška: 280 kg
Nosnosť:200 kg
Hmotnosť:21 kg
Dováváno v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 280 cm |
| Hmotnosť | 21000.000g |