Stagra Sedacia súprava Mello 3+2 Mello: 2-sed
Sedacia súprava Mello 3+2 Nadčasová sedacia súprava MELLO 3+2 ponúka komfortné sedenie, nakoľko je sedacia časť vyplnená pružinami faliste a PUR penou, ktorá... Celý popis
Popis
Sedacia súprava Mello 3+2
Nadčasová sedacia súprava MELLO 3+2 ponúka komfortné sedenie, nakoľko je sedacia časť vyplnená pružinami faliste a PUR penou, ktorá je odolná voči presedeniu. Sedacia súprava MELLO 3+2 je veľmi pevná vďaka plastovým nožičkám. Výška sedu je 41 cm. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 3-sed: 205 x 113 x 84 cm
- 2-sed: 175 x 113 x 84 cm
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Materiál: látka / ekokoža
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Mello | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 84 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |