Stagra Sedacia súprava Genova 3+2 Genova: Zostava 3+2
Sedacia súprava Genova 3+2 Fascinujúca sedacia súprava GENOVA Vám prináša dokonalý komfort kombinovaný s neodolateľným dizajnom. Sedacia súprava GENOVA je... Celý popis
Popis
Sedacia súprava Genova 3+2
Fascinujúca sedacia súprava GENOVA Vám prináša dokonalý komfort kombinovaný s neodolateľným dizajnom. Sedacia súprava GENOVA je coločalúnená, preto je vhodná aj do priestoru. GENOVA ponúka maximálne pohodlie a vďaka zaujímavým nožičkám aj moderný vzhľad. Sedacia súprava GENOVA má polohovateľné opierky, ktoré zabezpečuje komfortné opieranie. Výška sedu je 42 cm. Sedacia súprava je vyplnená pružinami faliste a kvalitnou PU penou, ktorá sa vyznačuje strednou mäkkosťou. Sedacia súprava je na výber v niekoľkých farebných prevedeniach a druhoch látok a ekokože. Kolekcia Genova ponúka rôzne varianty sedacích súprav (viď súvisiaci tovar).
Sedaciu súpravu si môžete vybrať v rôznych variantách
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné.
Rozmer (ŠxHxV):
- 3-sed: 206 x 104 x 95 cm
- 2-sed: 176 x 104 x 95 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Genova | Zostava 3+2 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 95 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |