Stagra Sedacia súprava Barello 3+2+1 Barello: 3-sed
Sedacia súprava Barello 3+2+1 Sedacia súprava Barello je kombinácia jednoduchej formy a modernosti. Tento kus nábytku sa dokonale hodí do moderného... Celý popis
Popis
Sedacia súprava Barello 3+2+1
Sedacia súprava Barello je kombinácia jednoduchej formy a modernosti. Tento kus nábytku sa dokonale hodí do moderného prostredia, v ktorom elegantne vynikne. Sedačku si môžte vyskladať z celej kolekcie Barello tak ,aby vyhovovala Vašim potrebám. Výplň sedačky tvoria pružiny faliste, nožičky sú chrómové. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 3-sed: 200 x 87 x 90 cm
- 2-sed: 150 x 87 x 90 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Barello | 3-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |