Stagra Sedacia súprava Amigo 3+2+1 Amigo: 2-sed
Sedacia súprava Amigo 3+2+1 Sedacia súprava Amigo 3+2+1 je vhodná pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie a eleganciu, bude dominantným prvkom každej obývacej... Celý popis
Popis
Sedacia súprava Amigo 3+2+1
Sedacia súprava Amigo 3+2+1 je vhodná pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie a eleganciu, bude dominantným prvkom každej obývacej izby. Sedacia súprava Amigo 3+2+1 je na chrómových nožičkách a je vyplnená pružinami faliste, ktoré sa vyznačujú vyššou mäkkosťou. Výška sedu je 45 cm. Vybrať si môžete z rôznych druhov látok a ekokože. K sedacej súprave sa dá doobjednať aj taburetka Amigo (viď súvisiaci tovar).
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 3-sed: 210 x 87 x 90 cm
- 2-sed: 183 x 87 x 90 cm
- kreslo: 110 x 87 x 90 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Amigo | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |