Stagra Rozkladacia pohovka Vasto
Elegantná rozkladacia pohovka VASTO je vhodná nielen do moderných ale aj do klasických domácnosti. Pohovku je možné rozložiť, čím vznikne lôžko na... Celý popis
Popis
Elegantná rozkladacia pohovka VASTO je vhodná nielen do moderných ale aj do klasických domácnosti. Pohovku je možné rozložiť, čím vznikne lôžko na spanie. Jedinečným detailom pohovky VASTO je prešitie, ktoré pôsobí elegantne. Pohovka je celočalúnená/ekokoža, má vlnité pružiny, ktoré sú vyrobené z drôtu s priemerom 2,8 - 4,3 mm. Vďaka polyuretánovej pene na výrobu sedadiel a operadiel, vám umožňuje dať nábytku vkusný tvar. Pena Vám zaručí mäkkosť a pohodlie pri používaní pohovky Kovové nohy tvoria veľmi stabilnú základňu pre pohovku. Pohovku je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Fotografie sú iba ilustračné. Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky.
Materiál: látka / ekokoža
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery (ŠxVxHl.)
- pohovka: 200 x 90 x 110 cm
- výška sedenia: 44 cm
- plocha na spanie: 130 x 195 cm

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Pohovka je dodávaná bez doplnkov vyobrazených na fotografii (dekoračné vankúše)
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Plocha na spanie | 130x195 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |