Stagra Rohová sedacia súprava VERONA MINI Verona Mini: Ľavá varianta
Verona je elegantná sedacia súprava, ktorá prekvapí nie len svojím dizajnom ale i svojím všestranným využitím rozkladu na spaciu plochu či veľkým úložným... Celý popis
Popis
Verona je elegantná sedacia súprava, ktorá prekvapí nie len svojím dizajnom ale i svojím všestranným využitím rozkladu na spaciu plochu či veľkým úložným priestorom. Sedacia súprava Verona poskytuje komfortné sedenie vďaka pružinám faliste, ktorými je vyplnená sedacia časť. Verona je v ponuke v ľavom i v pravom prevedení strán. Sedačka je veľmi pevná, vďaka plastovým nožičkám. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery: 270 x 170 x 90 cm
Plocha na spanie: 120 x 200 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Verona Mini | Ľavá varianta |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Plocha na spanie | 120 x 200 cm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 270 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |