Stagra Rohová sedacia súprava SPLIT Prevedenie: ľavé
Vkusnú univerzálnu rohovú rozkladacia súpravu SPLIT je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych druhov materiálu. Sedačka SPLIT ponúka... Celý popis
Popis
Vkusnú univerzálnu rohovú rozkladacia súpravu SPLIT je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych druhov materiálu. Sedačka SPLIT ponúka komfort počas celej doby sedenia. Sedačka obsahuje bonelové pružiny kombinované s pružinami faliste + pena. Sedačka má chrómové nožičky. V cene sedačky sú aj vankúše. Táto krásna sedačka zapadá vďaka svojím jednoduchým tvarom do každého interiéru.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery(ŠxHxV): 312 x 223 x 82 cm
Plocha na spanie: 165 x 202 cm
Materiál: látka/ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | ľavé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 82 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 312 cm |
| Plocha na spanie | 165 x 202 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 310 cm - 320 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |