Stagra Rohová sedacia súprava Sidolo 2 Prevedenie: Ľavé prevedenie - OL+2BP
Nadčasová rohová sedacia súprava Sidolo je štýlová sedačka a poskytuje maximálne pohodlie. Sedacia súprava Sidolo je dostupná vo viacerých variantách, viď... Celý popis
Popis
Nadčasová rohová sedacia súprava Sidolo je štýlová sedačka a poskytuje maximálne pohodlie. Sedacia súprava Sidolo je dostupná vo viacerých variantách, viď súvisiaci tovar. Sedačka nemá úložný priestor ani plochu na spanie. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie.
Sedacia súprava Sidolo má polohovateľné opierky hlavy. Výška sedenia je 42 cm, nožičky sú kovové, dizajnové prevedenie nôh podporí výrazný vzhľad sedačky, na výber sú 2 odtiene nôh - čierny mat a strieborný lesk. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 245 x 200 x 78/93 cm
- výška sedu je 44 cm
- výška bočnej opierky je 62 cm

Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Farebné prevedenie nôh:

strieborný lesk čierny mat
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | Ľavé prevedenie - OL+2BP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka | 245 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Výška | 78-93 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |