Stagra Rohová sedacia súprava ROMA Roma: Pravé prevedenie 3FBL + OSBP
Rohová sedacia súprava ROMA Moderná rohová sedacia súprava Roma má možnosť výberu z viacerých farebných kombinácií. Sedacia súprava ROMA má úložný priestor... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava ROMA
Moderná rohová sedacia súprava Roma má možnosť výberu z viacerých farebných kombinácií. Sedacia súprava ROMA má úložný priestor aj plochu na spanie. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 43 cm. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože. K dispozícií je aj taburetka ROMA. Sedacia súprava ROMA má výškovo nastaviteľné opierky hlavy aj výškovo nastaviteľné podopierky a dizajnové kovové nohy.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):306 x 91-105 x 190 cm
Plocha na spanie: 250 x 140 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Roma | Pravé prevedenie 3FBL + OSBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 190 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka | 306 cm |
| Plocha na spanie | 250x140cm |
| Šírka od-do | 300 cm - 310 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |