Stagra Rohová sedacia súprava Reno Prevedenie: pravé
Rohová sedacia súprava Reno Nadčasová sedacia súprava RENO je veľmi pohodlná (stredne mäkké sedenie) a priestranná. Sedacia súprava ponúka úložný priestor, má... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Reno
Nadčasová sedacia súprava RENO je veľmi pohodlná (stredne mäkké sedenie) a priestranná. Sedacia súprava ponúka úložný priestor, má relaxačnú funkciu a regulovateľné opierky hlavy. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Sedacia súprava je celo-čalúnená/ekokoža , má vlnité pružiny, ktoré sú vyrobené z drôtu s priemerom 2,8 - 4,3 mm. Vďaka polyuretánovej pene na výrobu sedadiel a operadiel, vám umožňuje dať nábytku vkusný tvar. Pena Vám zaručí mäkkosť a pohodlie pri používaní pohovky. Kvalitné nožičky tvoria veľmi stabilnú základňu pre sedaciu súpravu.
Fotografie sú iba ilustračné. Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky.
Možnosti :
- pravý roh
- ľavý roh
Materiál: látka / ekokoža
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Rozmery (ŠxVxHl.)
- sedacia súprava: 270 x 90-105 x 230 cm
- výška sedenia: 45 cm
Farba: rôzne (viď priloha)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Sedacia súprava je dodávaná bez doplnkov vyobrazených na fotografii (deka, malé ozdobné vankúše)
Parametre
| Prevedenie | pravé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 270 cm |
| Výška | 90-105 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |