Stagra Rohová sedacia súprava Mello U Mello: Pravé prevedenie - 3SBL+R+3F+OSBP
Nadčasová rohová sedacia súprava MELLO U ponúka komfortné sedenie, nakoľko je sedacia časť vyplnená pružinami faliste a PUR penou, ktorá je odolná voči... Celý popis
Popis
Nadčasová rohová sedacia súprava MELLO U ponúka komfortné sedenie, nakoľko je sedacia časť vyplnená pružinami faliste a PUR penou, ktorá je odolná voči presedeniu. Výhodou je možnosť ľavého aj pravého prevedenia strán. Sedacia súprava MELLO je veľmi pevná vďaka plastovým nožičkám. Táto dokonalá sedacia súprava prekvapí nielen svojím dizajnom ale i svojím všestranným využitím rozkladu na spaciu plochu či veľkým úložným priestorom. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxDxV): 350 x 280 x 190 x 84 cm
Plocha na spanie: 131 x 270 cm
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Materiál: látka / ekokoža
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Mello | Pravé prevedenie - 3SBL+R+3F+OSBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 84 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 350 cm |
| Plocha na spanie | 131 x 270 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 340 cm - 350 cm |
| Šírka od-do | 350 cm - 360 cm |