Stagra Rohová sedacia súprava Marozzo Prevedenie: Ľavé prevedenie - OSL+R+3FBP
Rohová sedacia súprava Marozzo Moderná rohová sedacia súprava Marozzo je štýlová sedačka a poskytuje maximálny komfort. Sedacia súprava Marozzo je dostupná v... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Marozzo
Moderná rohová sedacia súprava Marozzo je štýlová sedačka a poskytuje maximálny komfort. Sedacia súprava Marozzo je dostupná v pravej aj ľavej variante. Sedačka má úložný priestor aj plochu na spanie. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie.
Sedacia súprava Marozzo má polohovateľné opierky hlavy. Výška sedenia je 42 cm, nožičky sú kovové, dizajnové prevedenie nôh podporí výrazný vzhľad sedačky. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 265 x 220 x 75/95 cm
- výška sedu je 42 cm
- výška bočnej opierky je 63 cm
- plocha na spanie je 120 x 200 cm
0 cenová skupina
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | Ľavé prevedenie - OSL+R+3FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 265 cm |
| Plocha na spanie | 120x200 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Výška | 75-95cm |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |