Stagra Rohová sedacia súprava Genova 1 Prevedenie: Ľavé prevedenie - 1SBL+R+3FBP
Fascinujúca rohová sedacia súprava GENOVA 1 Vám prináša dokonalý komfort kombinovaný s neodolateľným dizajnom. Rohová sedacia súprava GENOVA 1 je... Celý popis
Popis
Fascinujúca rohová sedacia súprava GENOVA 1 Vám prináša dokonalý komfort kombinovaný s neodolateľným dizajnom. Rohová sedacia súprava GENOVA 1 je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru. Rohová sedacia súprava GENOVA 1 ponúka maximálne pohodlie a vďaka zaujímavým nožičkám aj moderný vzhľad. Rohová sedacia súprava GENOVA 1 má polohovateľné opierky, ktoré zabezpečujú komfortné opieranie. Výška a hĺbka sedenia rohovej sedacej súpravy je 42 / 59 cm. Sedacia súprava je vyplnená pružinami faliste a kvalitnou PU penou, ktorá sa vyznačuje strednou mäkkosťou. Sedacia rohová súprava je na výber v niekoľkých farebných prevedeniach a druhov látok a ekokože. Sedacia súprava má plochu na spanie v rozmere 120 x 200 cm.
Sedaciu súpravu si môžete vybrať v rôznych variantách
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné.
Rozmer (ŠxHxV): 280 x 207 x 60/95 cm
Plocha na spanie: 120 x 200 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | Ľavé prevedenie - 1SBL+R+3FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Plocha na spanie | 120 x 200 cm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka | 280cm |
| Výška | 60-95cm |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |