Stagra Rohová sedacia súprava Fano Prevedenie: pravé
Rohová sedacia súprava Fano Rohová sedacia súprava Fano je moderná sedacia súprava do veľkého obývacieho priestoru. Fano je veľmi mäkká sedačka a poskytuje... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Fano
Rohová sedacia súprava Fano je moderná sedacia súprava do veľkého obývacieho priestoru. Fano je veľmi mäkká sedačka a poskytuje pohodlie pre celú rodinu. Vďaka pestrým farbám je sedacia súprava Fano zaujímavá a hravá. Výplň sedacej súpravy tvoria pružiny faliste + pena. Vankúše sú v cene výrobku. Sedačka neobsahuje úložný priestor ani plochu na spanie.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 291 x 245 x 96 cm
Materiál: ekokoža / látka
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | pravé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 96 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka | 291 cm |
| Šírka od-do | 290 cm - 300 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |