Stagra Rohová sedacia súprava Dubai Dubai: Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP
Rohová sedacia súprava Dubai Klasická rohová sedacia súprava Dubai patrí medzi nadčasové sedačky, ktoré sú stále veľmi populárne. Sedacia súprava Dubai má... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Dubai
Klasická rohová sedacia súprava Dubai patrí medzi nadčasové sedačky, ktoré sú stále veľmi populárne. Sedacia súprava Dubai má pevné a vysoké plochy opierok, čo zabezpečuje absolútne pohodlie. Vďaka viacerým variantám sa hodí do priestrannej ale i do menšej obývacej izby. K dispozícií je pravá aj ľavá varianta, rovnako si môžete vybrať farebné prevedenie z viacerých druhov látok a ekokože a vytvoriť si sedačku svojich snov
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 252 x 155 x 101 cm
Plocha na spanie: 120 x 150 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Dubai | Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 101 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 120 x 150 cm |
| Šírka | 252 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |