Stagra Rohová sedacia súprava Domi Prevedenie: pravé
Rohová sedacia súprava Domi Moderná nadčasová sedacia súprava DOMI je pohodlná, obsahuje dva veľké vankúše, ktoré slúžia ako príjemná opierka. Sedacia súprava... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Domi
Moderná nadčasová sedacia súprava DOMI je pohodlná, obsahuje dva veľké vankúše, ktoré slúžia ako príjemná opierka. Sedacia súprava DOMI ponúka možnosť rozloženia, čím dosiahnete dostatok miesta aj na spanie. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Sedacia súprava je celo-čalúnená/ekokoža, má vlnité pružiny, ktoré sú vyrobené z drôtu s priemerom 2,8 - 4,3 mm. Vďaka polyuretánovej pene na výrobu sedadiel a operadiel, vám umožňuje dať nábytku vkusný tvar. Pena Vám zaručí mäkkosť a pohodlie pri používaní pohovky. Kvalitné drevené nohy tvoria veľmi stabilnú základňu pre pohovku.
Fotografie sú iba ilustračné. Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky.
Možnosti :
- pravý roh
- ľavý roh
Materiál: látka / ekokoža
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery (ŠxVxHl.)
- pohovka: 230 x 88 x 100 cm
- výška sedenia: 45 cm
- plocha na spanie: 145 x 200 cm
Farba: rôzne
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Sedacia súprava je dodávaná bez doplnkov vyobrazených na fotografii (deka, malé ozdobné vankúše)
Parametre
| Prevedenie | pravé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 145 x 200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 230 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Výška | 88cm |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |