Stagra Rohová sedacia súprava Cremona XL Cremona: Ľavé prevedenie OSBL+3F+OSP
Rohová sedacia súprava Cremona XL Moderná rohová sedacia súprava Cremona XL poskytuje maximálne pohodlie vďaka výškovo nastaviteľným podrúčkam a opierkam... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Cremona XL
Moderná rohová sedacia súprava Cremona XL poskytuje maximálne pohodlie vďaka výškovo nastaviteľným podrúčkam a opierkam hlavy. Sedacia súprava Cremona XL má dokonca posúvne opierky, ktoré sa dajú posúvať dopredu aj dozadu. Opierky sa dajú doobjednať za 49€ za ks, záujem o opierky prosíme uviesť do poznámky v objednávke. Sedačka má úložný priestor aj veľkorysú plochu na spanie, ktorú oceníte vy aj príležitostné návštevy. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 44 cm, nožičky sú kovové. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxDxV): 360 x 205 x 190 x 87 cm
Plocha na spanie: 305 x 135 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Parametre
| Cremona | Ľavé prevedenie OSBL+3F+OSP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 87 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 360 cm |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 305 x 135 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 350 cm - 360 cm |
| Šírka od-do | 360 cm - 370 cm |