Stagra Rohová sedacia súprava Cremona Cremona: Varianta 2: Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP
Rohová sedacia súprava Cremona Nadčasová rohová sedacia súprava Cremona je štýlová sedačka a poskytuje maximálne pohodlie vďaka výškovo nastaviteľným... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Cremona
Nadčasová rohová sedacia súprava Cremona je štýlová sedačka a poskytuje maximálne pohodlie vďaka výškovo nastaviteľným podrúčkam a opierkam hlavy. Sedacia súprava Cremona má dokonca revolučné posuvne opierky, ktoré sa dajú posúvať dopredu aj dozadu a tým si viete vytvoriť pohodlie podľa vašich predstáv. Záhlavník ani taburetka nie sú v cene sedačky, ale dajú sa doobjednať.
Sedacia súprava Cremona je dostupná v dvoch variantach. Sedačka má úložný priestor aj plochu na spanie. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 44 cm, nožičky sú kovové. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože. V ponuke je aj taburetka Cremona.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- Varianta 1: 271 x 205 x 87 cm - plocha na spanie 195 x 135 cm
- Varianta 2: 306 x 190 x 87 cm - plocha na spanie 250 x 135 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Cremona | Varianta 2: Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 87 cm |
| Plocha na spanie | 195 x 135 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Šírka od-do | 300 cm - 310 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |