Stagra Rohová sedacia súprava Chantal U Chantal U: Ľavá varianta - OSBL+2F+OP
Rohová sedacia súprava Chantal U Očarujúca je veľmi zaujímavá a moderná, pôsobí ako dominantný prvok a zaujme na prvý pohľad. Vďaka mimoriadne veľkorysým... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Chantal U
Očarujúca je veľmi zaujímavá a moderná, pôsobí ako dominantný prvok a zaujme na prvý pohľad. Vďaka mimoriadne veľkorysým rozmerom sa hodí najmä do väčších miestností. Veľká návšteva už nikdy nebude problém, sedacia súprava Chantal U je priestranná a veľmi pohodlná. Ponúka aj bohatý úložný priestor a plochu na spanie v rozmeroch 120 x 265 cm. Sedacia časť je vyplnená pružinami faliste a PU penou, ktorá je odolná voči presedeniu. Výška sedu je 44 cm. V ponuke je pravá aj ľavá varianta. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Možnosť doobjednať záhlavník CHANTAL.
Rozmery (ŠxHxDxV): 325 x 163 x 220 x 90 cm
Plocha na spanie: 120 x 265 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Chantal U | Ľavá varianta - OSBL+2F+OP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 120 x 265 cm |
| Šírka | 325 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 320 cm - 330 cm |