Stagra Rohová sedacia súprava Chantal Prevedenie: Pravé - 2FBL+R+OSP
Rohová sedacia súprava Chantal Očarujúca rohová sedacia súprava Chantal je veľmi univerzálny kúsok, zaujme na prvý pohľad. Poskytuje pohodlné sedenie,... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Chantal
Očarujúca rohová sedacia súprava Chantal je veľmi univerzálny kúsok, zaujme na prvý pohľad. Poskytuje pohodlné sedenie, originálny dizajn, veľkorysý úložný priestor a plochu na spanie . Sedacia časť je vyplnená pružinami faliste a PU penou, ktorá je odolná voči presedeniu. Výška sedu je 44 cm. V ponuke je pravá aj ľavá varianta. Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov. Možnosť doobjednať praktický záhlavník CHANTAL.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené prevedenie strán, farebné prevedenie a materiál formou poznámky, fotografie sú len ilustračné.
V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxDxV): 255 x 220 x 90 cm
- Plocha na spanie: 120 x 195 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | Pravé - 2FBL+R+OSP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 255 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Výška | 90cm |
| Plocha na spanie | 120x195cm |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |