Stagra Rohová sedacia súprava Asti Asti: Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP
Rohová sedacia súprava Asti Komfortná rohová sedacia súprava Asti ponúka dokonalé sedenia a luxusný vzhľad podčiarknu kovové nožičky v atraktívnom prevedení.... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Asti
Komfortná rohová sedacia súprava Asti ponúka dokonalé sedenia a luxusný vzhľad podčiarknu kovové nožičky v atraktívnom prevedení. Sedacia súprava Asti má polohovacie opierky hlavy, kúpu sedačky neoľutujete, relaxovať môžete v pohodlí domova, v kruhu svojej rodiny. Sedacia súprava Asti má úložný priestor aj plochu na spanie. Sedacia súprava je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 42 cm. Výška nožičiek 10 cm. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože. K dispozícií je aj taburetka Asti.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 280 x 170 x 77-95 cm
Plocha na spanie: 225 x 123 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
2 cenová skupina - 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. má
Parametre
| Asti | Ľavé prevedenie - OSBL+3FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 225 x 123 cm |
| Výška | 77-95 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |