Stagra Rohová sedacia súprava Arezza Arezza: Ľavé prevedenie - OL+2,5BP
Rohová sedacia súprava Arezza Rohová sedacia súprava Arezza vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Arezza
Rohová sedacia súprava Arezza vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický zážitok z dokonale prepracovanej sedačky. Sedacia súprava Arezza má dokonalé kovové nožičky, ktoré vyzdvihujú elegantný dizajn sedačky. Polohovateľné opierky hlavy sú už len čerešnička na torte k tomuto dokonalému kusu nábytku. Sedačka nemá úložný priestor ani plochu na spanie. Sedacia rohová súprava Arezza je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. V ponuke je ľavá a pravá varianta. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože. V ponuke je aj taburetka Arezza.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 280 x 240 x 75-95 cm
- Výška sedenia je 46 cm.
- Hĺbka sedenia je 58 cm
Materiál: látka / ekokoža / nohy kovové
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Arezza | Ľavé prevedenie - OL+2,5BP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Výška | 75-95 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |