Stagra Rohová sedacia súprava Amigo Amigo: Ľavá varianta - OSL+2FBP
Rohová sedacia súprava Amigo Rohová sedacia súprava Amigo je pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie a eleganciu. Sedacia súprava Amigo je na chrómových nožičkách, má... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Amigo
Rohová sedacia súprava Amigo je pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie a eleganciu. Sedacia súprava Amigo je na chrómových nožičkách, má bohatý úložný priestor a pohodlnú plochu na spanie. Dá sa objednať v pravej aj ľavej variante. Sedacia súprava Amigo je vyplnená pružinami faliste, ktoré sa vyznačujú vyššou mäkkosťou. Vybrať si môžete z rôznych druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 240 x 205 x 90 cm
Plocha na spanie: 120 x 175 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Amigo | Ľavá varianta - OSL+2FBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 120x175cm |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |