Stagra Pohovka Pawia
Pohovka Pawia Pohovka Pawia vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický zážitok z dokonale prepracovanej... Celý popis
Popis
Pohovka Pawia
Pohovka Pawia vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický zážitok z dokonale prepracovanej sedačky. Pohovka Pawia má dokonalé drevené nožičky, ktoré vyzdvihujú elegantný dizajn pohovky, vybrať si môžete z 5 odtieňov dreva. Sedačka nemá úložný priestor ale má plochu na spanie v rozmere 200 x 150 cm. Pohovka Pawia je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 44 cm. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok. Fotografie sú iba ilustračné.
Rozmery (ŠxHxV):
- 220 x 100 x 94 cm
- plocha na spanie 200 x 150 cm
Materiál: látka / ekokoža
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Farebné prevedenie nôh:
- buk
- orech
- wenge
- biela
- čierna
- farebné prevedenie nôh je potrebné uviesť do poznámky v objednávke

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 94 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 200x150cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |