Stagra Pohovka Chantal Prevedenie: 2-sed
Očarujúca pohovka Chantal je veľmi univerzálny kúsok, zaujme na prvý pohľad. Poskytuje pohodlné sedenie, originálny dizajn, veľkorysý úložný priestor alebo... Celý popis
Popis
Očarujúca pohovka Chantal je veľmi univerzálny kúsok, zaujme na prvý pohľad. Poskytuje pohodlné sedenie, originálny dizajn, veľkorysý úložný priestor alebo plochu na spanie. Sedacia časť je vyplnená pružinami faliste a PU penou, ktorá je odolná voči presedeniu. Výška sedu je 44 cm. V ponuke je varianta s úložným priestorom, s plochou na spanie alebo bez funkcií. Pohovku je možné objednať v niekoľkých farebných prevedeniach rôznych poťahových materiálov.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky, fotografie sú len ilustračné.
V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxDxV): 180 x 91 x 44 cm
- Plocha na spanie: 130 x 195 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 44 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Plocha na spanie | 130x195cm |