Stagra Pohovka Arezza Prevedenie: 2-sed
Pohovka Arezza Pohovka Arezza vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický zážitok z dokonale prepracovanej... Celý popis
Popis
Pohovka Arezza
Pohovka Arezza vďaka mäkkým vankúšom pôsobí ako nadýchaný obláčik, ponúka pohodlné sedenie ale i estetický zážitok z dokonale prepracovanej sedačky. Pohovka Arezza má dokonalé kovové nožičky, ktoré vyzdvihujú elegantný dizajn pohovky. Polohovateľné opierky hlavy sú už len čerešnička na torte k tomuto dokonalému kusu nábytku. Sedačka nemá úložný priestor ani plochu na spanie. Pohovka Arezza je vybavená pružinami faliste, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú pohodlné sedenie. Výška sedenia je 46 cm. V ponuke sú 3 varianty pohovky. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože. V ponuke je aj taburetka Arezza.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV):
- 2-sed: 170 x 103 x 45 cm
- 2,5 sed: 190 x 103 x 45 cm
- 3 sed: 210 x 103 x 45 cm
Materiál: látka / ekokoža
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 45 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |