Skladacie záhradné lehátko so strieškou 2 ks textilen / kov Dekorhome Čierna
215.90 €
Do obchodu
Táto sada 2 polohovacích kresiel alebo lehátok je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti, ktorá bude skvelým doplnkom vašej terasy, záhrady, balkóna alebo... Celý popis
Popis
Táto sada 2 polohovacích kresiel alebo lehátok je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti, ktorá bude skvelým doplnkom vašej terasy, záhrady, balkóna alebo iných vnútorných a vonkajších priestorov.
Záhradné stoličky majú robustný oceľový rám a textilný sedák a operadlo, ktoré sa ľahko čistia a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Vydrží vám preto dobre slúžiť mnoho rokov.
Polstrovaná opierka hlavy je mäkká a pohodlná. Strieška poskytne chladivý tieň. Vonkajšie stoličky sú navyše ľahké, takže ich môžete ľahko premiestňovať a skladať, aby ste šetrili miesto, keď ich nepoužívate. Gravitačnou silou je možné kresielka premeniť na pohodlné lehátka.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásivohnedá taupesiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:textilen / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 61 cmdĺžka: 88 cmvýška (bez striešky): 107,5 cmvýška (so strieškou): 133 cm
Hmotnosť:17,7 kg
Balenie obsahuje: 2 x záhradné lehátko
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA | 107,5 cm |
| VÝŠKA | 133 cm |
| DĹŽKA | 88 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 17700.000g |