Skladacie záhradné lehátko so stolíkom Dekorhome
201.00 €
Do obchodu
Toto drevené opaľovacie ležadlo s ergonomicky zaobleným dizajnom vytvorí pohodlné útočisko na vašej záhrade alebo terase. Nábytok je zhotovený z extrémne... Celý popis
Popis
Toto drevené opaľovacie ležadlo s ergonomicky zaobleným dizajnom vytvorí pohodlné útočisko na vašej záhrade alebo terase.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov pre výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Denné posteľ s latkovým dizajnom sa ľahko čistí. Stolík je vybavený robustný stolný doskou, na ktorú si môžete odkladať telefón, slnečné okuliare, nápoje a ďalšie drobnosti na dosah ruky. Sada lehátka so stolíkom je navyše skladací, takže môžete ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate.
Farba:hnedá
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze
Rozmery lehátka:šírka: 50 cmdĺžka: 175 cmvýška: 55 cm
rozmery zloženého lehátka: 87 x 50 x 16 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cm
rozmery zloženého lehátka: 55 x 40 x 12 cm
Hmotnosť:13,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| DĹŽKA LEHÁTKA | 175 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 13,8 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ŠÍRKA LEHÁTKA | 50 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 55 cm |
| DĹŽKA | 175 cm |
| Hmotnosť | 13750.000g |