Skladacie záhradné lehátko Dekorhome Zelená
191.60 €
Do obchodu
Oddýchnite si a hoďte starosti za hlavu na tomto pohodlnom opaľovacom lehátku! Hodí sa na záhradu, ale aj do iných častí vášho vonkajšieho bývania. Záhradné... Celý popis
Popis
Oddýchnite si a hoďte starosti za hlavu na tomto pohodlnom opaľovacom lehátku! Hodí sa na záhradu, ale aj do iných častí vášho vonkajšieho bývania.
Záhradné lehátko je vyrobené z polypropylénu, takže skvele odoláva poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí.
Operadlo tohto lehátka je možné nastaviť do 6 polôh, čo umožňuje výber optimálnej pozície a uhla, aby ste si mohli vždy užívať maximálne pohodlie. Opaľovacie lehátko má opierku nôh, ktorú je možné zložiť, a ušetriť tak miesto.
Lehátko je možné ľahko presúvať z miesta na miesto, pretože má ľahký dizajn a je opatrené kolieskami.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:bielazelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polypropylén
Rozmery:šírka: 71 cmdĺžka: 186 cmvýška: 45/60/103 cm
výška sedu: 45 cm
výška podrušiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:12 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| DĹŽKA | 186 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 12000.000g |