Skladacie záhradné lehátko 2 ks so stolíkom Dekorhome
428.50 €
Do obchodu
Tento záhradný set 2 opaľovacích lehátok a 1 skladacieho stolíka v sebe kombinuje štýl aj funkčnosť a dodá vašej záhrade, terase, bazénu či inému vonkajšiemu... Celý popis
Popis
Tento záhradný set 2 opaľovacích lehátok a 1 skladacieho stolíka v sebe kombinuje štýl aj funkčnosť a dodá vašej záhrade, terase, bazénu či inému vonkajšiemu priestoru rustikálny pôvab.
Opaľovacie lehátko je vyrobené z odolného masívneho akáciového dreva, ktoré bolo ošetrené prírodným olejom a vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Preto môžete našu sadu lehátok bezstarostne používať vo vonkajšom prostredí. Na stabilný skladací stolík môžete položiť všetko, čo chcete mať po ruke. Keď sadu lehátok so stolíkom práve nepoužívate, môžete ju zložiť, a ušetriť tak miesto.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou
Rozmery lehátka:šírka: 55 cmdĺžka: 184 cmvýška: 64 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:27,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÝŠKA STOLA | 40 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| ŠÍRKA LEHÁTKA | 55 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 64 cm |
| DĹŽKA LEHÁTKA | 184 cm |
| DĹŽKA | 184 cm |
| Hmotnosť | 27600.000g |