Skladací záhradný stôl Dekorhome Prírodné drevo
285.50 €
Do obchodu
Skladací záhradný stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva a práškovo lakovanej ocele. Hodí sa nielen na záhradu, ale aj do reštaurácie ako pivný... Celý popis
Popis
Skladací záhradný stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva a práškovo lakovanej ocele. Hodí sa nielen na záhradu, ale aj do reštaurácie ako pivný stôl.Pivný stôl je skladací, a tak sa ľahko skladuje.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený. Odporúčame drevo pravidelne ošetrovať, aby ste ho ochránili pred nepriaznivými živlami.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu
Farba:čierna / hnedáčierna / prírodná
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 1,3 cm
zložený stav: 120 x 94 x 7 cm
Hmotnosť:14 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠTÝL | Praktický |
| HĹBKA | 60 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,3 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodné drevo |
| Hmotnosť | 14000.000g |