Skladací záhradný stôl Dekorhome 150 cm
83.50 €
Do obchodu
Vysoko odolný a ľahko umývateľný nábytok najvyššej kvality. Skladací stôl vhodný do izby, na záhradu, do dielne. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko... Celý popis
Popis
Vysoko odolný a ľahko umývateľný nábytok najvyššej kvality.
Skladací stôl vhodný do izby, na záhradu, do dielne. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Stôl je možné jednoducho zložiť na polovicu.
Farba:biela / čierna
Materiál:HDPE (polyetylén) / oceľ
Rozmery:šírka: 152 / 183 cmhĺbka: 70 / 76 cmvýška: 74 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
hrúbka dosky: 15 mm plus spevňujúci lem 38 mm
rozmer v zloženom stave: 92 x 76 x 7,6 cm / 76 x 70 x 9 cm
Hmotnosť:12 / 13 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| Hmotnosť | 11800.000g |