Skladací záhradný stôl 60x80 cm Dajar
37.50 €
Do obchodu
Praktický skladací stôl s doskou obdĺžnikového tvaru bude ideálnou voľbou pre rodinné kempovanie alebo záhradné párty. Stôl je stabilný, ľahko udržiavateľný,... Celý popis
Popis
Praktický skladací stôl s doskou obdĺžnikového tvaru bude ideálnou voľbou pre rodinné kempovanie alebo záhradné párty.
Stôl je stabilný, ľahko udržiavateľný, umývateľný a skladný. Doska je vyrobená z plastu v antracitovej farbe, nohy sú kovové.
Farba:antracit
Materiál:plast / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 60 cmvýška: 68 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:2,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| SKLADACIE | Áno |
| VÝŠKA | 68 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Antracit |
| Hmotnosť | 2500.000g |