Skladací záhradný stôl 180 cm čierna Dekorhome
114.80 €
Do obchodu
Tento skladací stôl so štýlovým ratanovým dizajnom je ideálna pre pikniky, večierky a kempovanie. Kompaktný záhradný stôl s dĺžkou 180 cm ponúka dostatok... Celý popis
Popis
Tento skladací stôl so štýlovým ratanovým dizajnom je ideálna pre pikniky, večierky a kempovanie. Kompaktný záhradný stôl s dĺžkou 180 cm ponúka dostatok miesta pre vaše piknikové potreby, riad a celý rad pokrmov.
Stôl je spevnený stabilným oceľovým rámom s dlhou životnosťou. Klimaticky odolný a vodeodolný HDPE plast uľahčuje čistenie stola. Stôl je tiež veľmi ľahký, takže sa ľahko prenáša. A ak potrebujete ušetriť miesto, môžete stôl rýchlo zložiť. Zložený stôl ľahko kamkoľvek odnesiete za praktickú rukoväť na strane.
Tento skladací stôl je ideálna voľba pre vaše výlety do prírody.
Farba:čierna
Materiál:oceľ / HDPE
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 75 cmvýška: 72 cm
Hmotnosť:12,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA | 72 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| HĹBKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 12250.000g |