Skladací záhradný stôl 160x85 cm masívna eukalyptus Dekorhome
186.00 €
Do obchodu
Tento dokonale elegantný jedálenský stôl dodá každej večeru na čerstvom vzduchu elegantný šarm.Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho eukalyptového dreva,... Celý popis
Popis
Tento dokonale elegantný jedálenský stôl dodá každej večeru na čerstvom vzduchu elegantný šarm.Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho eukalyptového dreva, ktoré je odolné voči poveternostným podmienkam a má dlhú životnosť.Olejom ošetrené drevo má hladký vzhľad a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.Stôl sa dá zložiť, aby ste ušetrili miesto, keď ho práve nepoužívate.Zostavenie tohto produktu je jednoduché.Farba:prírodné eukalyptové drevoRozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 85 cmvýška: 74 cmMateriál:masívne eukalyptové drevo napustené prírodným olejomHmotnosť:18 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |