Skladací taburet UMINA Tempo Kondela Hnedá
48.20 €
Do obchodu
Taburet UMINA je moderný a praktický. Je vyrobený z kvalitnej látky. Možno ho ľahko zložiť aj rozložiť. Taburet má odnímateľné veko pod ktorým sa skrýva veľký... Celý popis
Popis
Taburet UMINA je moderný a praktický. Je vyrobený z kvalitnej látky.
Možno ho ľahko zložiť aj rozložiť.
Taburet má odnímateľné veko pod ktorým sa skrýva veľký úložný priestor.
Farba:béžováhnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 114 cmhĺbka: 38 cmvýška: 38 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:6,3 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 18200.000g |